Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

NAJMODERNEJŠÍ A NAJÚČINNEJŠÍ PRÍSTROJ NA TRHU


Skutočná klinika krásy, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky tak klientov, ako aj obsluhujúceho personálu. XILIA RF umožňuje svojim sofistikovaným systémom útočiť na rôzne nedostatky pokožky.


Je veľmi účinný hlavne pri ošetrení vrások, pri ochabnutých líniách tváre, priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá. Je nevyhnutným pomocníkom aj pri ošetrení problémovej pleti. Vďaka možnosti kombinácie tých najmodernejších techník sa bez neho  nezaobídeme pri rôznych kozmetických kúrach.


Najmodernejším prístrojom v prístroji XILIA RF je rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia neinvazívnym spôsobom pre zrelšiu pokožku.


Multifunkčný prístroj XILIA RF pozostáva z nasledovných funkcií:


Quadripolárna rádiofrekvencia

Táto funkcia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených, ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu a elastínu.

Zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je pružnejšia, podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.


Air massage

Air massage je jemná vákuová podtlaková masáž, ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu.


Meranie hydratácie

Kontrola hydratácie pokožky - umožňuje meranie hydratácie pokožky. Umožní vhodný výber produktov a správnu voľbu typu kozmetického ošetrenia, ako aj kontrolu dosiahnutých výsledkov.


Ionto

Slúži na vpravovanie hydrofilných látok do pleti, využívajúc pri tom galvanický prúd. Krvné cievy v povrchových vrstvách pokožky sa po ošetrení galvanickým prúdom rozšíria, čím sa stimuluje prietok krvi. Zlepšuje sa prívod kyslíka a živín do pokožky, podporujú sa funkcie pleti a odstraňujú sa škodliviny.


Stimul

Bipolárna elektrostimulácia, ktorá sa vykonáva špeciálnou hlavicou. Slúži na tonizáciu a selektívne spevnenie svalových skupín ako aj pokožky tváre.


Lifting

Ide o kozmetický lifting na vyhladzovanie vrások bez skalpelu. Elektro-lifting pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prívod výživných látok, revitalizuje a okysličuje tkanivá.


Diamantová dermabrázia

Diamantová dermabrázia je neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania. Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky.