Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
KAVITÁCIA RÁDIOFREKVENCIA ENDOMASÁŽ

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

Rádiofrekvencia


Čo je to rádiofrekvencia?

Rádiofrekvencia je moderná metóda bezbolestnej liposukcie, pri ktorej sa zároveň intenzívne omladzuje podkožný kolagén. Obvodovými úbytkami sa však nemôže rovnať klasickej ultrazvukovej liposukcii, tzv kavitácii.

Hodí sa preto skôr pre klientov a klientky, ktoré riešia:

korekciu celulitídy

lipómov

redukciu strií

jaziev

vrások

celkové vypnutie a omladenie pokožky

vypnutie ovisnutej kože


Ako funguje rádiofrekvencia?

Rádiofrekvenčné vlny stimulujú Vaše tukové bunky, aby sa vyprázdnili do medzibunkového priestoru, kde si s týmto obsahom poradi Váš lymfatický systém a odvedie nepotrebné látky z tela von. Zároveň však dochádza k významnému omladeniu a vypnutiu pokožky, redukcii vrások alebo strií a korekcii celulitídy.


Priebeh rádiofrekvenčnej liposukcie

Rádiofrekvenčná liposukcia je úplne bezbolestná a neinvazívna, preto nie sú potrebné žiadne obmedzenia ani rekonvalescencie. V priebehu aplikácie pociťujete iba teplo. Štandardne sa pri ošetrení používa jedna hlavica.  Je to bipolárna hlavica s pôsobnosťou do hĺbky 10 mm. Tá ma maximálny účinok na podkožné kolagénové vlákna a následné vypnutie a omladenie pokožky. Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení, odporúča sa 6 - 10 sedení.


Výsledky

Veľmi dobré výsledky dosahujeme u klientiek, ktoré kombinujú klasickú ultrazvukovú liposukciu, teda kavitáciu, s rádiofrekvenčnou liposukciou.

Kavitácia zabezpečí žiadaný úbytok, rádiofrekvenčné vlny tento úbytok aktívne podporia a súčasne efektívne pôsobia na vypnutie a celkové omladenie pokožky.