Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

Ponuka

Poznáte to, keď odchádzate zo salónu s uspokojením, že ste niečo pre seba urobili?

Aj napriek každodenným povinnostiam a stresom, ktorým sa bohužiaľ v dnešnej dobe nevyhneme, na nás okolie vyvíja tlak vyzerať vždy mlado a upravene. Dá sa to vôbec dosiahnuť?

Verte, že áno. Stačí si nájsť raz za mesiac chvíľku len pre seba a nechať sa rozmaznávať profesionálnymi produktami a službami upravenými každej zákazníčke na mieru.

Ako špecialisti v starostlivosti o tvár a celé telo poznáme riešenie Vašich problémov. Pomôžeme Vám udržať dokonalú postavu a nájsť riešenia na akýkoľvek estetický nedostatok, ako napr. celulitída, strie, tukové vankúšiky… Vaše telo spevnie, postava sa vyformuje a pokožka nadobudne stratenú pevnosť a pružnosť.

Medzi ponúkané procedúry patria: kavitácia, rádiofrekvencia, endomasáž, IPL epilácia, lifting tváre, fotoomladenie, quadripolárna rádiofrekvencia, air massage, meranie hydratácie, ionto, stimul, lifting, diamantová dermabrázia, parafango, dermaroller mezoterapia.

Príďte a vyskúšajte výnimočný pocit pohody a relaxu pri celotelových ošetreniach a budete odchádzať s pocitom novej pokožky. Stačí si len vybrať z pestrej ponuky ponúkaných procedúr, ktorých popis nájdete na našej stránke www.vipcliniche.sk.