Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

Parafango


Sú príjemné zoštíhľujúce zábaly.


Parafango je atomizované morské bahno s parafínom. Vďaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchľuje vylučovanie toxických látok z nášho tela. Má upokojujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku a zlepšuje krvný obeh. Parafín vyvoláva efekt mini-sauny, ktorý sa zvyšuje bandážovaním. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl.


Po uplynutí doby pôsobenia, cca 30 - 40 min. sa parafango „stiahne„ z pokožky (podobne ako pri parafínovom zábale). Následne sa pokožka ošetrí krémom, tiež podľa daného problému.


LIPOAMINOCEL je thermoaktívna multifázová emulzia, ktorá zvyšuje lokálnu mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu a znižuje zadržanie tekutín.


AMINOFIRM je spevňujúci multifázový krém obohatený kolagénom a elastínom, ktoré spevňujú pokožku a vrátia jej elasticitu.


Parafango sa dá vynikajúco kombinovať aj s ostatnými, prevažne prístrojovými telovými ošetreniami, ako napr. lymfodrenáž, formovanie postavy elektrostimulátorom, alebo medzi sedeniami kavitácie.


Počas jednej kúry sa znižuje objem ošetrovaných partií o cca 2 - 5 cm. Pre dosiahnutie dobrého účinku je potrebných minimálne 5 ošetrení. Odporúča sa používať krémy každý deň, večer po sprchovaní.