Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

KETODIET - ÚČINNÁ PROTEÍNOVÁ DIÉTA

KetoDiet je unikátny diétny program určený na redukciu telesnej hmotnosti, ktorý funguje na princípe proteínovej (ketogénnej) diéty.


VÝHODY KETODIET* Očakávať môžete 5 - 10 kg za mesiac v 1. kroku. V závislosti od počiatočnej nadváhy a dodržiavania uvádzaných pravidiel.PROTEÍNOVÉ PRODUKTY KETODIET

KetoDiet kombinuje proteínovú diétu vo forme instantných proteínových jedál, neobmedzenú konzumáciu zeleniny a odborné online výživové poradenstvo.

Jedinečnosť KetoDiet spočíva v kombinácii unikátneho produktu s nadštandardným osobným prístupom vlastných výživových špecialistov, ktorí Vám budú pomáhať od chvíle, kedy sa rozhodnete začať chudnúť. Oceníte aj špeciálne aplikácie, ktoré Vám spríjemnia priebeh diéty.

Program
KetoDiet sa skladá z 3 na seba nadväzujúcich krokov. Ich postupné zvládnutie vedie nielen k rýchlej redukcii prebytočných kilogramov, ale najmä k dlhodobému udržanie Vašich výsledkov. Ďalšie informácie k 3 krokom KetoDiet NÁJDETE TU.

Program
KetoDiet má za cieľ priviesť človeka k zdravému a aktívnemu spôsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou, predovšetkým so zvýšeným prísunom zeleniny a zeleninových jedál.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že chudnutie nie je ľahké, a preto sa budeme snažiť Vás čo najviac podporiť.

KetoDiet ELEMENT - proteínová zmes balená v praktickej dóze s odmerkou. Jej zmiešaním s vodou vznikne chutný proteínový nápoj, ktorý plne nahrádza bežné jedlo.


KetoDiet ELEMENT for MEN - patrí do radu ELEMENT a je určený pre mužov. Obsahuje L-arginín, látku navyše, jednu z najdôležitejších aminokyselín v ľudskom organizme, ktorá sa podieľa na metabolizme svalových bielkovín.

KetoDiet BASIC - proteínová zmes na prípravu proteínového nápoja je balená exkluzívne po jednotlivých porciách. Plne nahrádza bežné jedlo.


Proteínové OMELETY - chutné omeletky v niekoľkých obľúbených príchutiach, opäť plne nahrádzajú bežné jedlo.


Proteínové TYČINKY - už 2 kusy plne nahradia jedno bežné jedlo! Sú ideálne v situácii, kedy nemáte čas ani priestor na prípravu proteínového nápoja alebo omelety.

Proteínová KAŠA - chutný variant proteínových raňajok, ktorý plne nahrádza bežné jedlo.