Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

Lifting tváre


Neinvazívny facelifting - rapídne omladenie tváre QUADRIPOLÁRNOU rádiofrekvenciou.

Výsledkom rádiofrekvenčného liftingu je pevnejšia pleť, výrazný úbytok vrások, redukcia ochabnutosti pleti, omladenie a jasnejšia pleť.

Neinvazívny lifting pomáha obnoviť pôvodný kolagén v pokožke, zlepšiť štruktúru, elasticitu a kvalitu pokožky. Efekt je okamžite viditeľný už po prvom ošetrení a je trvalý.


Reštartujte svoju pokožku neinvazívnym faceliftingom

Rádiofrekvenčné vlny jednoducho, ale účinne omladia a reštartujú Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu.

Tá získa späť svoju elasticitu a dochádza k jej vypnutiu a omladeniu. Lifting je možné podstúpiť bez rozdielu typu a farby pleti a absolvovať ho tak v zime ako aj v lete. Dochádza k celkovému spevneniu, vypnutiu a omladeniu. Liftingom je možné vyhladiť aj hlboké vrásky a zlepšiť tonus pleti.


Čo je to neinvazívny facelifting?

Táto metóda je „novým začiatkom“ pre Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu. Bez použitia skalpela, anestézie, jaziev a obmedzujúcej rekonvalescencie redukujete ochabnutú pleť a výsledkom je dokonalejšia tvár, pevnejšia pleť na krku a prirodzene vypnutá pokožka dekoltu.

Jednoducho omladnete! O všetko sa postarajú radiofrekvenčné vlny, ktoré intenzívne omladzujú podkožný kolagén. Pleti sa navracia pružnosť, redukujú sa vrásky a dochádza k prirodzenému vypnutiu pokožky. Po liftingu je možné pozorovať celkové zlepšenie pokožky.


Ako facelifting funguje

Odporúčame absolvovať 6 - 7 sedení. Jedna procedúra trvá 40 až 60 minút a medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržať časový odstup 7 dní. Počas liftingu klient/-ka pociťuje len jemné zahrievanie, keďže liftingom sa ošetruje najhlbšia vrstva pokožky. Znamená to, že teplom sa stimuluje kolagén, spevňuje sa pokožka a vyhladzujú sa vrásky okolo úst, očí, krku, čela a dekoltu a to úplne bezbolestne. Po neinvazívnom faceliftingu môžete pozorovať len jemné začervenanie. Liftingom ošetrená pokožka je jemnejšia, hladšia a celkový vzhľad pleti je žiarivejší.


Výsledky faceliftingu


Výsledky sú viditeľné ihneď po ošetrení a následne po dobu približne 2 rokov. Potom sa opäť prihlási prirodzené starnutie pleti.


Rádiofrekvenčný lifting však môžete opakovať, a tak starnutie Vašej pokožky viete úspešne držať vo svojich rukách.