Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

IPL epilácia


Fotoepilácia je dlhodobé až trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia na rôznych častiach tela.

Zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia je dávnou túžbou každej ženy ale čoraz viac aj mužov.

Práve najnovšia technológia intenzívneho pulzného svetla ponúka praktické, rýchle, bezbolestné riešenie dlhodobej a trvalej epilácie


Ako to celé funguje?

Prístroj používa princíp selektívnej fototermolýzy, kde širokospektrálny svetelný impulz pôsobí v hĺbke pokožky a dochádza tak k deštrukcii vlasového folikulu.

Čím väčší je farebný kontrast medzi pokožkou a farbou chĺpku, o to sú výsledky lepšie. Fotoepilácia nemá zmysel pri bielych chĺpkoch.


Čo treba urobiť pred fotoepiláciou?


Ako prebieha fotoepilácia?

Na ošetrované miesto sa nanesie studený, chladivý kontaktný gél, na ktorý sa položí hlavica prístroja. Oči klienta sú chránené špeciálnymi okuliarmi. Po ošetrení chĺpok ostane naďalej v pokožke - vo vlasovom folikule. Po niekoľkých dňoch chĺpok sám vypadne.


Prečo je potrebných viac opakovaní?

Počas ošetrení sú progresívne zničené vlasové folikuly, podmienkou však je, aby chĺpok bol v rastovej fáze.

Interval medzi dvoma sedeniami sa líši od ošetrovanej časti tela, doba medzi ošetreniami je najmenej 3 týždne. Počet sedení potrebných k dosiahnutiu výsledkov je veľmi odlišný.


Závisí to od nasledovných faktorov:


V priemere je potrebných 5 - 8 sedení.


Fotoepilácia technológiu MINISILK DEKA LASER (Taliansko) bola dokonale odskúšaná, klinicky overená a zdokumentovaná výskumnými pracovníkmi z celého sveta.