Centrum bezbolestnej liposukcie

a epilácie 3. generácie

VIP clinic
DOMOV PONUKA CENNÍK O NÁS KONTAKT PARTNERI
FORMOVANIE POSTAVY PRÍSTROJOVO IPL EPILÁCIA LIFTING TVÁRE FOTOOMLADENIE TVÁROVÉ PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PARAFANGO DERMAROLLER MEZOTERAPIA

Copyright ©2013 VIP clinic | Webdesign by AIDA STUDIO - Daniela Buchláková

Fotoomladenie


Fotoomladenie v súčasnosti patrí k najúspešnejším metódam estetickej medicíny. Je vhodným riešením pre každého, kto chce ovplyvniť mimoriadne účinným spôsobom kvalitu svojej pokožky a mať sviežu, omladenú a rozjasnenú pleť.


Ako účinkuje fotorejuvenizácia?

Je to neinvazívna metóda, ktorá aktivuje pokožku v jej najhlbších častiach, čím dochádza k novej tvorbe kolagénu. Zlepšuje sa tak celkový vzhľad, textúra a jas kože. Malé vrásky sa vyrovnajú a po celkovej kúre dochádza k skutočnému liftingu bez skalpela.


Aké sú výsledky fotorejuvenizácie?


Prečo sa ošetrenie vytvára vo forme kúry?

Všetky procesy, ktoré prebiehajú v našej pokožke si vyžadujú určitý čas, aby sa dosiahol žiadaný účinok, čiže ošetrenie je potrebné opakovať v mesačných intervaloch. K dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku je potrebných 5 - 6 sedení.


Prvé pozitívne výsledky sú viditeľné už po 2 - 3 sedeniach a v priebehu nasledujúcich 6 mesiacov dochádza k ďalšiemu zlepšovaniu. Fotoomladenie patrí k metódam tzv. "lunch liftingu", čiže nevyžaduje PN či dovolenku. Ihneď po ošetrení sa môžu vykonávať všetky obvyklé činnosti bez obmedzenia.


Akým strojom sa vykonáva fotoomladenie?

Používame najmodernejšiu technológiu najväčšieho európskeho výrobcu lekárskych laserov talianskej firmy DEKA MELA.